2
ad
1
ad
2
ad
1
ad

178 Yorumlar

 1. Leman

  Venüs hanım fala çok iyi bakıyor tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

  Yanıt
 2. Selin

  Yasemin Gül hanım için gittim su veya yıldız name falına kesinlikle baktırın eksiksiz biliyor hiç bu kadarını beklemiyordum, eşimin gizliden neler yaptığına kadar öğrendim ve araştırdım gerçek den doğru söylemiş şimdiye kadar hiç aklıma gelmezdi eşimin böyle şeyler yapacağını ama Yasemin Gül hanım sayesinde öğrendim, tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkür ederim evliliğimi kurtardınız.

  Yanıt
  1. Sinem

   Yildizname bende baktirmayi düşünüyorum gerçekten yasadiniz mi dediklerini

   Yanıt
 3. Sultan

  Fiyat bilgisi alabilirmiyiz

  Yanıt
 4. Güneş

  Türkiyenin en iyi falcıları diye araştırdım ilk olarak rakipsiz turuncu cafe görüyorum genel olarak çoğu falcısı iyi görünüyor türkiye geneli rakipsiz olarak isimleri geçiyor ve fal üzerine çalışan en büyük firma diyebilirim. Akşama kadar giren çıkanın sayısı belli değilmiş, fal için çok beklemek istemiyorsanız rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

  Yanıt
 5. Sevda

  falcı Yasemin Gül varmış sanırım ona giden var mı turuncu cafe ye eski bir falcıymış sanırım.

  Yanıt
 6. Çisem

  Yasemin Gül hanım için geldim şuan bakalım nasılmış şuan yoğun bir sıra

  Yanıt
 7. Büşra Aksoy

  Yasemin Gül hanım turuncu cafe’de imiş yıldız name su falına çok iyi bakıyormuş

  Yanıt
 8. İlayda

  Yasemin Gül hanımı araştırdım çok güzel yorumları var, özellikle su ve yıldız name falın da üstüne yokmuş, iskambil falı da bakıyormuş ondada çok başarılı diye duydum birde yabancı bir kart falına bakıyormuş ondada iyimiş. son olarak Kızılay turuncu cafe’de çalışmaya başlamış söyledikleri çıkıyor diyorlar Falcı parsaya da farsi fala baktırın. Pazartesi bende gidiyorum.

  Yanıt
 9. Gökçe

  Yasemin Gül ve Venüs hanım nasıl acaba gidenler gelenler önerilerinizi alabilirmiyiz. özellikle Yıldız hanım için İzmir den filanda fal bakmış diyorlar, İzmir den gelmiş özel şifre tarotuna ne bakıyormuş ama çok iyi diyen çok kişi duydum, birde Cengiz beyi duydum önerilerinizi alabilir miyim?

  Yanıt
 10. İrem

  Sizin tavsiyeniz üzerine Yasemin Gül hanıma gittim kendisi çok tecrübeli farklı farklı şehirlerde çalışmış. Ankara’da su ve yıldız name üzerine üstüne yokmuş gerçekten de doğruymuş, tarihleri mi çok iyi verdi aklımdaki hayallerimden tutun her şeye kadar çok iyi sadece 1-2 olumsuz şey dışında genel iyi baktı bayağı memnun kaldım daha doğrusu bu kadarını beklemiyordum.

  Yanıt
 11. Öznur

  sosyal medyadan gördüm bir araştırıyım dedim her yerde turuncu cafe var, özelliklede falcı Hanım Ağa’yı görüyorum gidip baktırmalıyım

  Yanıt
 12. çağla

  arkadaşlar bende fal baktırmak istiyorum kime baktırsam acaba tavsiye edermisiniz.

  Yanıt
 13. Buse Güneş

  kurşun döktürmede varmı acaba bana çok nazar değiyor kurşun döktürmek istiyorum lütfen olsun ya

  Yanıt
 14. Kamuran Sevinç

  turuncu cafe de falcı Yasemin Gül varmış arkadaşlar yıldız name de süper diyorlar her dediği çıkıyormuş ne diyorsunuz bu konuda giden gelen var mı baktıran fiyatları da gayet uygun diyorlar paraya çok önem vermiyormuş. mecliste filan fal bakıyormuş daha önce

  Yanıt
 15. Arzu Eren

  Venüs diye birisi varmış baktıran arkadaşlardan yorum alabilir miyiz.

  Yanıt
 16. Tuncay

  turuncu cafe falcıları diğer kafelerden çok çok üstün bir yerdir Ankara’da veya Kızılay’da başak bir yerde fal baktırmayın derim zaten.

  Yanıt
 17. Gönül

  Valla çok övdünüz bende gittim baktırdım sayenizde, hat da 3 ayrı falcıya baktırdım gitmişken, Cengiz bey, Yasemin Gül ve Hanım ağa hanıma baktırdım 3 de çok iyiydi açıkcası zaten 3 kişiye baktırmam da bundan kaynaklandı artık benden bıkmışlardı o kadar yani, geçmişle ilgili söyledikleri zaten yaşadıklarımdı başka bir şey değil biliyorlar tabi ki de benim için önemli olan gelecek ile ilgili yorumları hepsi birbirine yakın yorumlar’da bulundular bakalım çıkacak mı benim için geleceğe yönelik bilgiler bekliyorum çıkarsa size de haber vereceğim. Giden arkadaşlar yine de yorumlarını atabilirler iyi veya kötü buradan haberleşebiliriz.

  Yanıt
  1. Sinem

   Baktirdiginiz kişilerin cıktı mi peki fallari

   Yanıt
 18. Burçin

  son zamanlarda giden oldu mu kızılay’da nerede tam olarak bir de tarif edermisiniz.

  Yanıt
 19. Gürsel

  turuncucafe falcıları bir başkadır.

  Yanıt
 20. Gülnaz

  en iyisi hangisi sizce önerebilirmisiniz. Ben o kadar falcıya gittim eski zaman da hiç biri bir şey bilemedi bayadır gitmiyordum burasını görünce aklıma geldi çok sıkıntılarım var yardımcı olun lütfen.

  Yanıt
 21. Gizem

  fal için gidilecek tek yer ankarada kızılay da olması da büyük avantaj

  Yanıt
 22. Gül

  ankara fal aradım google’de her yerde turuncu cafemi olur. yarın kesin gidiyorum, burda okadar yorum görünce bende yazayım dedim:) İyi akşamlar

  Yanıt
 23. Burçin

  sayenizde gittim baktırdım çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Yanıt
 24. Gülnur Ataç

  ben gittim Kader hanıma yönlendirdiler baya baya bildi öncesinde çok tereddüt’de kalmıştım en son aman alt tarafı fal deyip gittim ama süperdi gerçek den bu kadar beklemiyordum nasıl bu kadar iyi biliyorlar hala şaşkınım.

  Yanıt
  1. İsmail

   Fiyatı neymiş

   Yanıt
 25. Beiles

  ücretleri nedir acaba. kurşun dökme filan da varmı birde.

  Yanıt
  1. İsmail

   Öğrenirsen banada hbr verin lütfen

   Yanıt
   1. İsmail

    Teşekkürler . (Edit Admin: İsmail bey lütfen konuşmalarınıza dikkat edin.)

    Yanıt
 26. Gözde

  bazı falcıları özellikle çok iyiler.

  Yanıt
  1. İsmail

   Mesela arkadaşım

   Yanıt
   1. berceste

    İnsani ilişkileri de iyi sizinle oturup konuşurlarda ilgileri muhteşem. Öyle üç beş kelime edip yollamıyorlar baya ilgileniyorlar

    Yanıt
   2. berceste

    Kader ve Şehrazat hanım derim

    Yanıt
 27. Feride Gun

  Ben orada Falcı Şehrazat hanıma gidiyorum son 5-6 aydır. Hislerine çok güveniyorum hayatımı da hislerine göre yön veriyorum 6 aydır çok pozitif bir hayat yaşıyorum. Turuncu Cafe falcılarını internet den buldum bende ilk olarak pişman da değilim bir çok kafeye gittim. falafel ve ça-tı kafe, tarot kafe gibi hepsi bildiğiniz sallamasyon fal bakıyor gerçi 10tl fal o kadar olur normal olarak.

  Yanıt
  1. Funda Öner

   Şehrazat hanıma gitmiş dim kadın çok iddalı boş bardaktan bile bakarım diyor gerçek den’de tarihleri özellikle bende hala tutuyor isimler verdi bakalım zamanları var ayrıca çok iyi isim veriyormuş evleneceğin kişinin filan kiminle neler yapabilirsin bu kişiyle ilişkin nasıl olacak gibisinden çok detaylı bilgiler veriyormuş bence falcı Venüs tercih edin kesinlikle.

   Yanıt
 28. Sevtap

  Falcı Kader hanım ününü bende duydum ünlülere filanda bakıyormuş ama fiyat olarak en pahalı bakan falcıymış özellikle tarihlerde çok iyi olduğunu duydum.

  Yanıt
  1. İsmail

   Sen ne zaman baktırdın sevtap. Yardımcı olurmusun bana

   Yanıt
  2. İsmail

   Sen ne zaman baktırdın sevtap. Yardımcı olurmusun banada bu konuda

   Yanıt
 29. Hatice

  Ben Falcı Şehrazat hanıma baktırdım, tüm arkadaşlarım ona baktırmış öve öve anlattılar bende dayanamadım gittim doğal olarak ve bu sayede kaynanamın bana neler yaptığını öğrendim ve ne derece uğraştığını öğrendim daha sonradan çok araştırdım hepsi doğru çıktı sadece sorun ve söylesin sayemde üstümdeki sıkıntıların hepsi gitti. Boşuna o kadar yıl sıkıntı çekmişim.

  Yanıt
  1. İsmail

   Nerde bu kişi hatice. Ücreti nedir

   Yanıt
   1. Hatice

    Turuncu Cafe’de Oranın en meşhur falcısı.

    Yanıt
    1. İsmail

     Gerçekten düzgün bakıyormu. Kahve ve tarotmu. Fiyat ne hatice

     Yanıt
     1. Hatice

      Gözünüz kapalı gidin derim. Yıldızname veya Su Falı. Ben Yıldız name baktırdım hayatım değişti.

     2. İsmail

      Fiyatı sordum hatice. 3 kez. Yıldızname ne kadar

     3. Hatice

      150- 200 arası bir şey vermiştim sanırım. Yıldızname için

 30. FDsas

  Hangi falcıyı öneriyosunuz bende gideceğim.

  Yanıt
 31. Pınar Drn

  başka bir yerde bu kadar kaliteli ve başarılı olarak fal bakanlara rastlamadım.

  Yanıt
 32. Mısra Yener

  falcı şehrazat hanım var orada şehrazatın hislerine çok güvenirim. boş bardak dan dahi fal bakıyor.

  Yanıt
 33. Seher

  Türkiye’nin en iyi falcıları olmakta kesinlikle haklılar. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine gittim. Böyle bir şey hayatım da görmedim duymadım, adı Kader turuncu cafe de. Bu arada çekinmeden anlatabilirim burada iyi oldu bu konuya rastladığım, neyse konumuza gelelim kadın benim ilk ilişkimin ne zaman olduğunu ve nasıl olduğunu anlatana aniden söyleyene kadar, her şey normaldi. Ama ondan sonra ellerim titremeye başladı gözlerim karardı hipnotize durumuna girdim. Bir korku saldı. Yurt dışında ailemden birileri olduğunu söyledi ve doğruydu. Onun döndüğünden bir hafta içinde çok mutlu bir haber alacaksın dedi. Ve geldikten 4 gün sonra gerçekten hiç beklemediğim ve çok mutlu bir haber aldım. Korkarak ilk ilişkiye girdiğim ve kesinlikle olmaz bu iş dediğim adam bana evlenme teklif etti. Çok mutlu oldum ve ilk aklıma gelen falcı yasemin hanım oldu. Evlilik teklifine bile sonradan evet diyebildim. Çok sevinmiştim, dünyalar benim olmuştu. Bana birde o güne kadar ani karar verme demişti. İyi ki beklemişim, aklıma geldikçe Kader hanıma dua ediyorum. O olmazsa sanki ani bir karar verip ayrılmayı bile bilirdim. Çünkü imkansız geliyor du, benimle daha fazla oynamasın gibi düşünceler içindeydim, ama şimdi şükür ediyorum iyi ki dinlemişim. Buradan okursa çok sevgilerimi iletiyorum. Allah rağzı olsun. Belki bu mutluluğu bir daha yakalayamayacaktım

  Yanıt
  1. Sonay

   çok çok iyi falcıları da var ama işi bilmeyen de var. Bunları da ayırt edebilirlerse iyi olur.

   Yanıt
 34. Sümbül Ömeren

  telefon ile fala bakılıyormu acaba?

  Yanıt
 35. Şener Turgut

  Sinem hanımın resmi konulmamış oranın en iyi falcısı değil miydi?

  Yanıt
 36. Semih Yılmaz

  Bırakın fal işlerini filan boş işler bunlar.

  Yanıt
 37. Serpil Öz Aydın

  kimileri de 25 filan diyor kaç tane bende anlamadım:)

  Yanıt
 38. Gümüş

  fala inanmayın falsızda kalmayın:)

  Yanıt
 39. Buse Utku

  Hangi falcıyı tavsiye edersiniz. Önerirmisiniz.

  Yanıt
 40. Nil

  her gittiğimizde yarım saat sıra bekliyoruz ama değiyor.

  Yanıt
 41. Derin

  19 tane falcımı olur ya:)

  Yanıt
 42. Soydan

  hadi ya bende gitmeliyim. heryerde duyuyorum artık bu cafeyi. neymiş bu turuncu cafe:)

  Yanıt
 43. nurdan

  benimde var aslında fal baktırmaya ihtiyacım bu konuda iyi olmuş. bende çok duyuyorum turuncu cafeyi mutlaka gideceğim. ankara mekanları teşekkürler tavsiyeniz için.

  Yanıt
  1. melisa

   bana fal bakin lutfen bilmek istiorum neolacak ben yolculuk yaptiktan sonra ve gelebilecem mi kocamin yani cocumlan

   Yanıt
  2. AnkMekanları

   melisa hanım fala biz bakmıyoruz. 🙂 0312 418 18 27 Ararsanız fal cafe’den yardımcı olurlar. Ankara Mekanları ismini kullanırsanız daha iyi ilgilenirler. Daha iyi falcılarını önerirler.

   Yanıt
 44. Nrtn Göker

  orada Falcı Kader var arkadaşlar. kadın fala inanmıyorum diyor ama bilmediğim bir şeyimi bırakmadı. hiç böyle bir falcı ile karşılaşmamıştım. bilmiyorum o an içine filan mı doğdu ama. ne kadar şey sorduysam bildi. kız kardeşimin ne zaman evlendiğinin tarihi ben bilmiyordum bile bana ona kadar söyledi hala çok şaşkınım. giderseniz kesinlikle bulun. kapalı bir kadın hanım ağa gibi gerçek den. turuncuda

  Yanıt
 45. Nurdan Yolcu

  turuncu cafe de Favori Şehrazat Hanım. kendisi fala inanmadığını hislerinin kuvvetli olduğunu söyledi. gerçekten de öyle.

  Yanıt
 46. Semiha Nurdan

  evet bende orda birisine baktırmıştım. dedikleri çıkıyor hala. ilk fırsatta tekrar gideçeğim.

  Yanıt
  1. Sinem

   Baktirdiginiz kim.di her dediği halen çıkıyor demissiniz

   Yanıt
 47. Seçil Yrd

  aaa Kader ablam kesinlikle harika her yerde görüyorum bu kadını ya çok tatlı değil mi. falı da muhteşem…

  Yanıt
 48. Aynur Akn

  1 hafta önce Kader hanıma 250 tl fala baktırdım. Bildikçe baktırdım. Bildikçe baktırdım. Üzerimde daha fazla para olsa emin olun daha fazla baktırdım. Falcı Kaderi her keze öneririm.

  Yanıt
  1. İsmail

   Fiyatı nedir. Ona çalışan biri değilsindir umarım.

   Yanıt
 49. Rabia Eroğlu

  Venüs Hanım gerçekten süperdir. 5 Senedir Gidip gelirim. Harika bir falcıdır. Dedikleri de çıkıyor .Hayatımda bir çok kararı onun anlattıklarına göre alıyorum. Şuan çok mutluyum. Kendisine çok Teşekkür Ederim. Yaşam Koçum oldu.

  Yanıt
  1. Gül

   bende falcı Sinem hanıma fal baktırmıştım gerçek den ne derse çıkıyor beni birde orada Sibel hanım çok etkilemişti özellikle Sibel hanım baya baya iyi

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mekan'da çektiğiniz resmi ekleyebilirsiniz! (JPEG)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2017 Powered By AnkMekanları - Desing By Tasarım Turkey