ad

120 Yorumlar

 1. Rabia Eroğlu

  Sebel Hanım gerçekten süperdir. 5 Senedir Gidip gelirim. Harika bir falcıdır. Dedikleride çıkıyor .Hayatımda bir çok kararı onun anlattıklarına göre alıyorum. Şuan çok mutluyum.KEndisine çok Teşekkür Ederim. Yaşam Koçum oldu.

  Yanıt
  1. Gül

   bende falcı zeynep hanıma fal baktırmıştım gerçekden ne derser çıkıyor beni birde orda sibel hanım çok etkilemişti.özlelikle sibel hanım baya baya iyi

   Yanıt
 2. Aynur Akn

  1 hafta önce Yıldız hanıma 250tlik fala baktırdım. Bildikce baktırdım. Bildikce baktırdım. Üzerimde daha fazla para olsa emin olun daha fazla baktırırdım. Falcı Yıldızı herkeze öneririm.

  Yanıt
  1. İsmail

   Fiyatı nedir. Ona çalışan biri değilsindir umarım.

   Yanıt
 3. Seçil Yrd

  aaa yıldız ablam kesinlikle harika heryerde görüyorum bu kadını ya çok tombiş diğmi. falıda muhteşem…

  Yanıt
 4. Semiha Nurdan

  evet bende orda birisine baktırmıştım. dedikleri çıkıyor hala. ilk fırsatta tekrar gideçeğim.

  Yanıt
 5. Nurdan Yolcu

  turuncu cafe de favorüm Sibel. kendisi fala inanmadığını hislerinin kuvvetli olduğunu söyledi. gerçekten de öyle.

  Yanıt
 6. Nrtn Göker

  orada Falcı Hanım Ağa hanım var arkadaşlar. kadın fala inanmıyorum diyor ama bilmediğim bir şeyimi bırakmadı. hiç böyle bir falcı ile karşılaşmamıştım. bilmiyorum o an içine filan mı doğdu ama. ne kadar şey sorduysam bildi. kız kardeşimin ne zaman evlendiğinin tarihi ben bilmiyordum bile bana ona kadar söyledi hala çok şaşkınım. giderseniz kesinlikle bulun. kapalı bir kadın hanım ağa gibi gerçekden. turuncuda

  Yanıt
  1. melisa

   bana fal bakin lutfen bilmek istiorum neolacak ben yolculuk yaptiktan sonra ve gelebilecem mi kocamin yani cocumlan

   Yanıt
  2. AnkMekanları

   melisa hanım fala biz bakmıyoruz. 🙂 0312 418 18 27 Ararsanız fal cafe’den yardımcı olurlar. Ankara Mekanları ismini kullanırsanız daha iyi ilgilenirler. Daha iyi falcılarını önerirler.

   Yanıt
 7. nurdan

  benimde var aslında fal baktırmaya ihtiyacım bu konuda iyi olmuş. bende çok duyuyorum turuncu cafeyi mutlaka gideceğim. ankara mekanları teşekkürler tavsiyeniz için.

  Yanıt
 8. Soydan

  hadi ya bende gitmeliyim. heryerde duyuyorum artık bu cafeyi. neymiş bu turuncu cafe:)

  Yanıt
 9. Derin

  19 tane falcımı olur ya:)

  Yanıt
 10. Nil

  her gittiğimizde yarım saat sıra bekliyoruz ama değiyor.

  Yanıt
 11. Buse Utku

  Hangi falcıyı tavsiye edersiniz. Önerirmisiniz.

  Yanıt
 12. Gümüş

  fala inanmayın falsızda kalmayın:)

  Yanıt
 13. Serpil Öz Aydın

  kimileri de 25 filan diyor kaç tane bende anlamadım:)

  Yanıt
 14. Semih Yılmaz

  Bırakın fal işlerini filan boş işler bunlar.

  Yanıt
 15. Şener Turgut

  sibel hanımın resmi konulmamış oranın en iyi falcısı değilmiymiydi?

  Yanıt
 16. Sümbül Ömeren

  telefon ile fala bakılıyormu acaba?

  Yanıt
 17. Seher

  Türkiyenin en iyi falcıları olmakta kesinlikle haklılar. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine gittim. Böyle birşey hayatım da görmedim duymadım, adı sibel turuncu cafe de. Bu arada çekinmeden anlatabilirim burada iyi oldu bu konuya rastladığım, neyse konumuza gelelim kadın benim ilk ilişkimin ne zaman olduğunu ve nasıl olduğunu anlatana aniden söyleyene kadar, herşey normaldi. Ama ondan sonra ellerim titremeye başladı gözlerim karardı hipnotize durumuna girdim. Bir korku saldı. Yurt dışında ailemden birileri olduğunu söyledi ve doğruydu. Onun döndüğünden bir hafta içinde çok mutlu bir haber alacaksın dedi. Ve geldikten 4 gün sonra gerçekten hiç beklemediğim ve çok mutlu bir haber aldım. Korkarak ilk ilişkiye girdiğim ve kesinlikle olmaz bu iş dediğim adam bana evlenme teklif etti. Çok mutlu oldum ve ilk aklıma gelen falcı yasemin hanım oldu. Evlilik teklifine bile sonradan evet diyebildim. Çok sevinmiştim, dünyalar benim olmuştu. Bana birde o güne kadar ani karar verme demişti. İyiki beklemişim, aklıma geldikçe yasemin hanıma dua ediyorum. O olmazsa sanki ani bir karar verip ayrılmayı bile bilirdim. Çünkü imkansız geliyor du, benimle daha fazla oynamasın gibi düşünceler içindeydim, ama şimdi şükür ediyorum iyikidinlemişim. Buradan okursa çok sevgilerimi iletiyorum. Allah rağzı olsun. Belki bu mutluluğu bir daha yakalayamayacaktım

  Yanıt
 18. Mısra Yener

  falcı zeynep hanım var orada zeynepin hislerine çok güvenirim. boş bardak dan dahi fal bakıyor.

  Yanıt
 19. Pınar Drn

  başka bir yerde bu kadar kaliteli ve başarılı olarak fal bakanlara rastlamadım.

  Yanıt
 20. FDsas

  Hangi falcıyı öneriyosunuz bende gideceğim.

  Yanıt
 21. Hatice

  Ben Falcı sibel hanıma baktırdım, tüm arkadaşlarım ona baktırmış öve öve anlattılar bende dayanamadım gittim doğal olarak ve bu sayede kaynanamın bana neler yaptığını öğrendim ve ne derece uğraştığını öğrendim daha sonradan çok araştırdım hepsi doğru çıktı sadece sorun ve söylesin sayemde üstümdeki sıkıntıların hepsi gitti. Boşuna o kadar yıl sıkıntı çekmişim.

  Yanıt
  1. İsmail

   Nerde bu kişi hatice. Ücreti nedir

   Yanıt
   1. Hatice

    Turuncu Cafe’de Oranın en meşhur falcısı.

    Yanıt
    1. İsmail

     Gerçekten düzgün bakıyormu. Kahve ve tarotmu. Fiyat ne hatice

     Yanıt
     1. Hatice

      Gözünüz kapalı gidin derim. Yıldızname veya Su Falı. Ben Yıldız name baktırdım hayatım değişti.

     2. İsmail

      Fiyatı sordum hatice. 3 kez. Yıldızname ne kadar

     3. Hatice

      150- 200 arası bir şey vermiştim sanırım. Yıldızname için

 22. Sevtap

  Falcı Cengiz beyin ününü bende duydum ünlülere filanda bakıyormuş ama fiyat olarak en pahalı bakan falcıymış özellikle tarihlerde çok iyi olduğunu duydum.

  Yanıt
  1. İsmail

   Sen ne zaman baktırdın sevtap. Yardımcı olurmusun bana

   Yanıt
  2. İsmail

   Sen ne zaman baktırdın sevtap. Yardımcı olurmusun banada bu konuda

   Yanıt
 23. Feride Gun

  Ben orada Falcı Hanım Ağaya gidiyorum son 5-6 aydır. Hislerine çok güveniyorum hayatımı da hislerine göre yön veriyorum 6 aydır çok pozitif bir hayat yaşıyorum. Turuncu Cafe falcılarını internetden buldum bende ilk olarak pişmanda değilim bir çok kafeye gittim. falafel ve ça-tı kafe, tarot kafe gibi hepsi bildiğiniz sallamasyon fal bakıyor gerçi 10tl fal o kadar olur normal olarak.

  Yanıt
  1. Funda Öner

   Falcı sibel hanıma gitmişdim kadın çok iddalı boş bardaktan bile bakarım diyor gerçek den’de tarihleri özellikle bende hala tutuyor isimler verdi bakalım zamanları var ayrıca çok iyi isim veriyormuş evleneceğin kişinin filan kiminle neler yapabilirsin bu kişiyle ilişkin nasıl olacak gibisinden çok detaylı bilgiler veriyormuş bence falcı parsayı tercih edin kesinlikle.

   Yanıt
 24. Gözde

  bazı falcıları özellikle çok iyiler.

  Yanıt
  1. İsmail

   Mesela arkadaşım

   Yanıt
   1. berceste

    zeynep ve sibel hanım başka beğendiğim yok

    Yanıt
   2. berceste

    İnsani ilişkileri de iyi sizinle oturup konuşurlarda ilgileri muhteşem. Öyle üç beş kelime edip yollamıyorlar baya ilgileniyorlar

    Yanıt
 25. Beiles

  ücretleri nedir acaba. kurşun dökme filan da varmı birde.

  Yanıt
  1. İsmail

   Öğrenirsen banada hbr verin lütfen

   Yanıt
   1. İsmail

    Teşekkürler . (Edit Admin: İsmail bey lütfen konuşmalarınıza dikkat edin.)

    Yanıt
 26. Gülnur Ataç

  ben gittim sibel hanıma yönlendirdiler baya baya bildi öncesinde çok tereddüt’de kalmıştım en son aman alt tarafı fal deyip gittim ama süperdi gerçek den bu kadar beklemiyordum nasıl bu kadar iyi biliyorlar hala şaşkınım.

  Yanıt
  1. İsmail

   Fiyatı neymiş

   Yanıt
 27. Burçin

  sayenizde gittim baktırdım çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Yanıt
 28. Gül

  ankara fal aradım google’de her yerde turuncu cafemi olur. yarın kesin gidiyorum, burda okadar yorum görünce bende yazayım dedim:) İyi akşamlar

  Yanıt
 29. Gizem

  fal için gidilecek tek yer ankarada kızılay da olması da büyük avantaj

  Yanıt
 30. Gülnaz

  en iyisi hangisi sizce önerebilirmisiniz. Ben o kadar falcıya gittim eski zaman da hiç biri bir şey bilemedi bayadır gitmiyordum burasını görünce aklıma geldi çok sıkıntılarım var yardımcı olun lütfen.

  Yanıt
 31. Gürsel

  turuncucafe falcıları bir başkadır.

  Yanıt
 32. Gönül

  Valla çok övdünüz bende gittim baktırdım sayeniz de, hat da 3 ayrı falcıya baktırdım gitmişken, Cengiz bey, zzeynep hanım ve sibel hanıma baktırdım 3 de çok iyiydi açıkcası zaten 3 kişiye baktırmam da bundan kaynaklandı artık benden bıkmışlardı o kadar yani, geçmişle ilgili söyledikleri zaten yaşadıklarımdı başka bir şey değil biliyorlar tabiki de benim için önemli olan gelecek ile ilgili yorumları hepsi birbirine yakın yorumlar’da bulundular bakalım çıkıcakmı benim için geleceğe yönelik bilgiler bekliyorum çıkarsa size de haber vereceğim. Giden arkadaşlar yine de yorumlarını atabilirler iyi veya kötü buradan haberleşebiliriz.

  Yanıt
 33. Burçin

  son zamanlarda giden oldu mu kızılay’da nerede tam olarak bir de tarif edermisiniz.

  Yanıt
 34. Tuncay

  turuncu cafe falcıları diğer kafelerden çok çok üstün bir yerdir Ankara’da veya Kızılay’da başak bir yerde fal baktırmayın derim zaten.

  Yanıt
 35. Arzu Eren

  zeynep hanım diye birisini varmış baktıran arkadaşlardan yorum alabilirmiyiz.

  Yanıt
 36. Kamuran Sevinç

  turuncu cafede falcı zeynep varmış arkadaşlar yıldızname de süper diyorlar her dediği çıkıyormuş ne diyorsunuz bu konuda giden gelen varmı baktıran fiyatlarıda gayet uygun diyorlar paraya çok önem vermiyormuş. mecliste filan fal bakıyormuş daha önce

  Yanıt
 37. Buse Güneş

  kurşun döktürmede varmı acaba bana çok nazar değiyor kurşun döktürmek istiyorum lütfen olsun ya

  Yanıt
 38. çağla

  arkadaşlar bende fal baktırmak istiyorum kime baktırsam acaba tavsiye edermisiniz.

  Yanıt
 39. Öznur

  sosyal medyadan gördüm bir araştırıyım dedim her yerde turuncu cafe var, özelliklede falcı Hanım Ağa’yı görüyorum gidip baktırmalıyım

  Yanıt
 40. İrem

  Sizin tavsiyeniz üzerine Falcı sibel Hanıma gittim kendisi çok tecrübeli farklı farklı şehirlerde çalışmış. ankara’da su ve yıldızname üzerine üstüne yokmuş gerçekten de doğruymuş, tarihlerimi çok iyi verdi aklımdaki hayallerimden tutun herşeye kadar çok iyi sadece 1-2 olumsuz şey dışında genel iyi baktı bayağı memnun kaldım daha doğrusu bu kadarını beklemiyordum.

  Yanıt
 41. Gökçe

  Falcı sibel ve zeynep hanım nasıl acaba gidenler gelenler önerilerinizi alabilirmiyiz. özellikle sibel hanım için İzmirden filanda fal bakmış diyorlar, İzmirden gelmiş özel şifre tarotuna ne bakıyormuş ama çok iyi diyen çok kişi duydum, birde cangiz beyi duydum önerileirnizi alabilirmiyim.

  Yanıt
 42. İlayda

  sibel hanımı araştırdım çok güzel yorumları var, özlelikle su ve yıldızname flaında üstüne yokmuş, iskambil falıda bakıyormuş ondada çok başarılı diye duydum birde yabancı bir kart falına bakıyormuş ondada iyimiş. son olarak kızılay turuncu cafede çalışmaya başlamış söyledikleri çıkıyor diyorlar farsi fala baktırın. Pazartesi bende gidiyorum.

  Yanıt
 43. Büşra Aksoy

  sibel hanım turuncu cafedemiymiş yıldızname su falına çok iyi bakıyormuş bakıyormuş

  Yanıt
 44. Çisem

  melek hanım için geldim şuan bakalım nasılmış şuan yoğun bir sıra

  Yanıt
 45. Sevda

  falcı sibel varmış sanırım ona giden varmı turuncu cafeye eski bir falcıymış sanırım.

  Yanıt
 46. Güneş

  Türkiyenin en iyi falcıları diye araştırdım ilk olarak rakipsiz turuncu cafe görüyorum genel olarak çoğu falcısı iyi görünüyor türkiye geneli rakipsiz olarak isimleri geçiyor ve fal üzerine çalışan en büyük firma diyebilirim. Akşama kadar giren çıkanın sayısı belli değilmiş, fal için çok beklemek istemiyorsanız rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

  Yanıt
 47. Sultan

  Fiyat bilgisi alabilirmiyiz

  Yanıt
 48. Selin

  melek hanım için gittim su veya yıldızname falına kesinlikle baktırın eksiksiz biliyor hiç bu kadarını beklemiyordum, eşimin gizliden neler yaptığına kadar öğrendim ve araştırdım gerçekden doğru söylemiş şimdiye kadar hiç aklıma gelmezdi eşimin böyle şeyler yapacağını ama parsa hanım sayesinde öğrendim , tavsiye eden arkadaşlar a çok teşekkür ederim evliliğimi kurtardınız.

  Yanıt
 49. Leman

  sibel hanım fala çok iyi bakıyor tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

  Yanıt
 50. Sıla

  tavsiyeleriniz üzerine falcı zeynep hanıma gittim yoğunmuş Hanım AĞa’ya yönlendirdiler, maddiyat konusunda sıkıntılarım vardı bana 3 rakamlı bir zaman içerisinde 3 gün gün 3 hafta gibi süre içerisinde sıkıntıların geçicek dedi 2 gün çalıştığım yerden zaman haberi aldım istememiştim bile aynı gün başka hiç beklenmedik yerden elime toplu bir para geçti ilk zam olayı bile duyunca aklıma Hanım Ağa geldi, çok şaşırmıştım bir o kadar da mutlu olmuştum. sizlere ve tavsiyelerinize çok teşekkür ederim ben, turuncu cafe ile tanıştırdınız.

  Yanıt
 51. Füsun

  bugün gidiyorum bakalım neler söyleyecekler.

  Yanıt
 52. Gönül

  turuncu cafenin tartırşmasız en iyi falcısı cengiz bey hat da ankaranın en iyi falcısıdır kendisi. yaklaşık 20 arkadaşım gitmiştir hepsi süper dönüşüm.

  Yanıt
 53. Kiraz

  Falcı Zeynep Hakkında:
  içeri girdim fal solonuna bir bakıyım dedim bir sürü fal bakan kişi herkez şaşırıyor filan biraz izledim fal bakılan yer ayrı bekleme salonu ayrı rezervasyonsuz gidiyorsanız biraz bekleyebilirsiniz haberiniz olsun. fal baktıranlar gayet memnun gibilerdi bende baktırdım burdan gördüğüm yorumlara göre araf beye gittim baktırdım Kahve +tarot 70 Tl para verdim ilk olarak kahve falıma baktı.
  Sıkıntıların var dedi: doğru
  Kendine herşeyi kolay sıkıntı yapıyorsun dedi: doğru
  boşanmışsın dedi: doğru nasıl bildi anlamadım (parmağımda birde yüzükle geziyorum)
  kendine hayatını paylaşacak birini arıyorsun dedi: doğru
  Annen ve babamın çok fazla arkamda durmadığını söyledi: Buda doğruydu ( Bu yüzden kendimi güvensiz hissederim sürekli)
  İş hayatında sıkılgansın dedi: doğru zorunlu olarak çalışıyormuşum gibi hissediyorum.
  Tarot kartlarına geldi 3 ayırdım kartları. birini aşk birini para birini hayat olarak seç dedi seçtim,
  hangisinden başlayalım dedi Aşkdan dedim.
  Çekmeye başladı: en geç 6 ay içinde zayıf biri ile tanışacaksın dedi
  bu kişi senin hayatını reklendircek dedi ( doğru olabilir atletik olanlar tercihimdir ama henüz olmadı) Çünkü daha dün baktırdım
  Ama bu kişi ile ilişkiniz ciddi boyutda olmucak dedi yani sonunuz yok dedi ama senin kafanı çok dağıtacak senin için çok iyi gelcek dedi hatda aşık olacaksın dedi: ( inşallah olmaz o zman aşık olursam ve ciddi derecede olmazsa üzülebilirim:)

  Para kartına geldik: genel olarak kazandığın para sana yetiyor dedi parada çok gözün yok dedi ( doğru çok önem vermem)
  para konusunda çok önemli sıkıntılarında olmayacak dedi ( olabilir)
  2 defa büyük boyut da para görünüyor dedi eline gececek olan (bilmiyorum hiç fikrim yok)

  hayat kartları: ufak tefek sıkıntıların devam edecek dedi ama bunları büyütme dedi sen çok büyütüyorsun dedi kafana takmamayı öğrenebilirsen sıkıntılardan kurtulmayı öğrenirsin dedi. takarsan da hayatın bitmez hale gelir dedi (çok doğru ama takmamayı öğrenmem lazım bakalım dikkat edeceğim:)

  içini başkalarına açmaktan korkma dedi genelde insnalar korkar dedi ama sen korkma dedi sana silah olarak cevirecek kimse görünüyor dedi ,düşmanın yok dedi ( doğrudur insanlarda genel olarak iyi anlaşılır hat da bulunmaz arkadaş da derler)
  aşk hayatın konunda sıkıntıların olacak ama 4-5 sene sonra seni gerçekden anlayan ve elinden tutan birisi çıkacak dedi bundan öncekilere dikkat edebilirsin dedi (offf offf offf dedim içimden)

  doğru erkeği bulduktan sonra hayatında hiç bir parazıt olmucak dedi bu sürecde 5 sene kadar birşey görünüyor dedi ( 5 sene günmü atılır ben nasıl beklicem o kadar:S )

  Bu şekilde baktı bakalım gelecekte ne olacak.

  Yanıt
  1. İsmail

   Kim baktı

   Yanıt
 54. Zehra

  arkadaşlar kime gidim kafam karıştı şimdi anlamadım bir sürü falcı yazılmış bir öner verimisin ama anladığım genel olarak turuncu cafe falcıları iyi heralde.

  Yanıt
 55. Su

  yarın zeynep hanıma gidelim bakalım neler diyecek.

  Yanıt
 56. Aynur

  kesinlikle sibel hanım diyorum dün gittim bende sayenizde baktırdım adam falda çok iyi bence bu kadın meşhur olur.

  Yanıt
  1. Princesgirl

   ne kadar verdiniz acaba ücret nedir.

   Yanıt
 57. Mısra

  falcı sibel ve falcı zeynep arasında bende kararsız kaldım

  Yanıt
 58. Nazlı Gümüş

  İyi akşamlar bana da bir falcı önerirmisiniz acaba eski sevgilimden ayrıldım tekrar barışacakmıyız nasıl olacak ben onu çok seviyorum ayrılmak istemiyorum lütfen düzelecekmi bana iyi bir falcı söyleyin

  Yanıt
  1. Seçil

   falcı sibel hanım veya falcı Cengiz bey’e gitmelisin. ikiside çok iyi falcıdır.

   Yanıt
 59. Nuran İçöz

  turuncu cafe falcıları cinlerle filan mı iletişimleri var acaba nasıl bu kadar meşhurlar. geleceği filan bilmek için cinlerle iş birliği olması gerek.. hemen hemen her yerde fal ile alakalı turuncu’dan başkasının ismi çok az geçiyor. ben fala inanmam ama bende sonunda gideceğim:)

  Yanıt
 60. Sinem

  medyum zeynep ve medyum sibel hangisine gideyim sizce tercihiniz hangisidir.

  Yanıt
 61. Zeliş

  Zeynep hanım için gittim sizin önerileriniz üzerine aslında çok da umutlu değildim gittiğimde sonra diğer falcılar gibi uzak tarihlerden değilde yakın zamanlarda olacaklardan bahsetti bende bekleyip görecegiz diye konuştum ayrıca cokda samimi cana yakındır şakalaşmak serbestir baktığı faldan örnek vermek gerekirse 6 7 yıl önce işyerimin bütün yükünün bende kaldığını söylemişti bende düşününce gerçekden 2010 yılında bir yıl boyunca şimdi burda söyleyemicegim bu durumdan ötürü 1.5 yıl işyerimi tekrar idare etiğimi ayrıca o dönemde bana yardımı dokunan Burak adında bir arkadaşım vardı zaten fincanı açar açmaz bana burak kim diye sordu zaten o ordan belliydi uydurmadığı:) ben çok memnun kaldım gitmenizi tavsiye ederim.

  Yanıt
 62. Gönül

  sibel hanım iletişim ve terapi anlamında çok iyi gercekden konuşurken bile çok rahatlama hissediyorsunuz huzur lu ve rahat 1 hafta geçirmek isterseniz tavsiye edebilirsiniz. Birde melek hanım gerçekden çok başarılı bir falcıdır hislerine çok güvenirim

  Yanıt
 63. Birsen

  Tavsiyeleriniz üzerine sibel hanıma baktırdım enerjisini ve elktiriği gerçekden çok beğendim faldan önce ayrı bir pozitif elektiriği var fal için yaptığı yorumlarda oldukca tatmın edici idi, özellikle bir kaç şeyimi çok detaylı olarak bildi onlara hala şaşkınım teşekkür etmek istedim.

  Yanıt
  1. Turan

   Sibel hanım ben eski çalıştığı yerden tanıyorum hakkındaki düşüncelere gerçek den katılıyorum dün bende baktırdım gerçek den süper bir kadın fiyatları da abartılı değil ben olsam onun baktığı fala 200 den aşağı bakmazdım Hiç işte bize öyle hissimiz kuvvetli değil ki. Sesimiz bile yok s

   Yanıt
 64. Neslihan çelik

  sibel hanım kaça bakıyor acaba fiyatları nedir, cengiz beye baktırmak istedim ama fiyarları yüksemiş galiba sibel hanımın fiyatlar uygunmudur

  Yanıt
 65. Derin Akay

  geçmiş ve gelecek üzerine yorumları bu kadar iyi olan falcılar görmedim gerçkden hepsini iyi seçmişler.

  Yanıt
 66. Yeşim Çınar

  Falcı Zeynep süper bence geçmiş ve geleceği ismim kadar iyi biliyor , hurefe olarak görenlerin gidip denemsini istiyorum demek istediğimi anlayacaksınız.

  Yanıt
 67. Leyla

  Falcı zeynep bence bu işi gerçek den biliyor, dalga geceçerek gittim çok şaşırarak çıktım gerçekden anlattıkları kadar var adam efsane bildiğin geleçeğimi okudu.

  Yanıt
 68. Nur

  Arkadaşlar ben gidemedim ama telefon ile wahtsapp dan bakıyorlar su falı 100 tl yıldız name 200tl baktırdım yıldız name kahve falına filan telefondan bakılmıyormuş sadece su ve yıldızname bakıyorlarmış, fal yaklaşık 30 dakika kadar sürdü, ilk başta çok inandırıcı değildi söyledikleri ama falın 5 dakikasından sonra bir başladı anlatmaya başladı bildiğiniz içimden tamam işte bu dedim döktürdü döktürdü bana son 3 erkek arkadaşımın tiplerini bile anlattı tamamı da doğruydu bunları bana geleçek deki söylediklerimin gerçekleşeceğini kanıtlamak için söylemiş, hat da ki şöyle evleneceğim kişinin adına kadar görüyorum dedi çok ısrar etmemem rağmen söylemedi, çünkü şöyle bir şey var dedi ismi bilirsen dedi sadece o isimler üzerinden yola çıkarsın dedi yanlış hatalar yapabilirsin dedi, bu yüzden çok ısrar etmedi,m daha sonrasında dediği gibi olabilir, ama gelecek için bir çok şey söyledi hayatımın üzerinde olan şeylerden, açıkcası gerçekleşebilir şeyler hepsi ama bunların daha iyi sonuçlara gelebilmesi için bir iki tavsiye verdi onları uygularsan dedi normalde olacaklarının 5katı şeklinde mutlu ve daha fazla para kazanabileceğimi söyledi söyledikleirde birbiri uyumlu mantıklı geldi bana çok umarım dediğimiz gibi olur ben şuan çok umutluyum o günlerin gelmesini iple çekiyorum. bana eski 3 erkek arkadaşımın bilgilerine kadar anlatana kadar bende olacaklarından şüpheliydim açıkcası.

  Yanıt
 69. Sümbül

  Sadece fal değil pisikiyatri mezunları filanda var aynı zamanda yaşam koçluğu alanında tecrübelililer öğütleri dinlenmeli bence bir pisikiyatriye gidiyorsun dünya para alıyorlar, burada hem kahve içiyorsun seni uzatıp yatırmıyorlar da ama piskolojin düzeliyor bence çok iyi

  Yanıt
 70. Burçin

  Hım merak ettim şlimdi gitmem gerek.

  Yanıt
 71. Gönül

  resimler ve dekor kısmı çok etkileyici bu kadar iyi yapan görmemiştim.

  Yanıt
 72. Gül

  fal anlamında Ankara da gidilecek en doğru yer diğerlerine göre

  Yanıt
 73. Şener

  güzel tutrum en yakın zamanda gideceğim

  Yanıt
 74. Nuran Kandemir

  Sibel hanıma gittim turuncu cafede muhteşem pozitif bir enerji veriyor enerjisdini çok sev dim, severek yapıyor belliki falıda oldukça iyiydi çok hoşuma gitti özellikle bir kaç konuda nokta atışları vardı onlarda beni çok şaşırttı.

  Yanıt
 75. Serpil Kaya

  en iyi falcılar ımm ent enterasan demekki ankaradaki en iyileri bunlar gitmek lazım.

  Yanıt
 76. Kutay

  turuncuya bende çok sık giderim falcılarının da bayağı meşhur olduğunu biliyorum ayrıca yemek ve müzkleride oldukça iyidir.

  Yanıt
 77. Sevda Yeşil

  valla çok met ediyorlar en kısa zamanda gideceğim kesinliklikle. benimde ihtiyacım vardı.

  Yanıt
 78. Pınar

  e.v.im cafede sibel hanım vardı meşhur. çok gidip gelirdim oda turuncu cafeye geçmiş. gerçekden en iyilerini topluyolar demkki. çünkü orada gidilecek en iyi falcıydı

  Yanıt
 79. Ayça Şirin

  sibel hanıma gittim bugün kızlar söylenenin ötesinde bir şey bence falcıdan çok daha başka kessinlikle denemelisiniz.

  Yanıt
 80. Şirin

  sibel hanım için aradım bugün ama izinlliymiş. melek hanım için rezervasyon yaptırdım bakalım ona gideceğim birazdan sizin önerileirnize güveniyorum

  Yanıt
 81. Mısra

  bence fal baktırabilcek en iyi yer Ankaradaki.

  Yanıt
 82. Sümbül

  sibel hanım ve zeynep hanım arasında bende karARSIZ kaldım ben birazdaha araştırayım size dönü yaparım

  Yanıt
 83. Birsen

  kesinlikle gitmişken melek hanım fal baktırın derim falın üstünde bir şey ben pisişik güçlerinin olduğuna inanıyorum. yoksa bu kadar bilmesi normal değil yani

  Yanıt
 84. Aslıhan

  zeynep hanım için gittim gerçek den iyiydi. zaten bu kafe!nin falcılarının çoğu iyi bence fal için başka başka yerlere gitmeyi düşünmeyin gerçek den para tuzağı. Turuncu cafe bu işi hakkı ile yapan ve en iyi falcıları zaten bulup getiren bir cafe.

  Yanıt
 85. Tuğba Lafci

  bayağı bayağı övmüşlerxd gitsemmi

  Yanıt
 86. Dilek

  bayağı falcı var intertede baktım ama, çoğu reklam yapıyormuş kendi, turuncu cafe içinde çok reklam yapıyor diyolar ama yine genel olarak turuncu cafe geçiyor her yerde bu kadar reklam yapamazlar diye düşünüyorum, hat da soner varmış bir kafede gay gibi bir çocukmuş, garsonmuş daha öncesinde çalıştığı kafede bunu falcı yapmışlar o derece para tuzakları var kimseye güvenemedim açıkcası.

  Yanıt
 87. masal

  gidelecek en düzgün fal evi!

  Yanıt
 88. Kayra

  Ankarada bir çok falcı gezmeme rağmen yine tatmin edici cevaplar aldığım tek yer . Özellikle sibel hanıma gittiğim bir olayı anlatmak istiyorum, işte aradığım falcıyı bulduğum dedim kişi. Arkadaşlarımın ısrarı ile gitmiştim ve son gittiğim falcı olmuştu, ilşki ve cocuklarımın üstüne baktırmıştım, ilişki hakkında bana dedikleri kocamla yaşadıklarıma kadar bildiği herşeydi, çocuklarımın ikisinin de erkek ve hangi tavırlar içerisinde olduklarını anlatmasıyla beni etkilemeyi başarmıştı. eşim ile tavsiyelerini dinledim ve yeni yeni keşfediyorumki eski olan sıkıntıların hiç biri yaşanmıyor ve eşimin bana ilgisinin dahada arttığını hissediyorum, artık sayesinde çocuklarım üzerindede nasıl bir yol izleyeceğimi biliyorum ve onlarında hayatı

  Yanıt
 89. Işık

  insnaları acaba neden kötü şeylere yol gösteriyorsunuz anlamış değilim!

  Yanıt
 90. Orçun

  turuncu cafe bu ara bayağı popüler her yerde görüyorum, dövme, canlı müzik, fal ve yemekleride oldukça iyiymiş. ama falda rakipsiz duruyor!

  Yanıt
  1. Semra Altındağ

   zaten fal için bukadar iddalı bir mekan daha yok Türkiye’de bence adamlar farklı bir boyuta geçmişler fal sektöründe herşey olması gibi tek kötü yanı fazla sıra bekliyorsunuz. youğunluk ve uzun fallardan dolayı oda artık normal diye düşünüyorum ama öğrendimki günlük rezervasyon alıyorlarmış, sabah gitmeden rezervasyonumu yaptırıp gideceğim bundan sonra…

   Yanıt
 91. Asena

  sibel hanım için gittim sizin sayenizde gerçek den düzgün birisi fala da oldukça iyi bakıyor yani uyduruk baştan salma fal bak bakmıyor geleçek için dedikleri ise çıkabilir olabilicek sonuçlar bende tevsiye edeirm kendisini.. özellikle bazı yerlerde çok etkilledi

  Yanıt
 92. Selda Yiğit

  kızlar gitcem ama fiyatları nedir çok abartılı fiyatlar varmı acaba yok mu normalmi.

  Yanıt
 93. Semanur

  evet ya bende fal fiyatlarını merak ediyorum gidenler özellikle fal fiyatlarını da belirtirse çok iyi olur

  Yanıt
 94. Gönül

  arkadaşlar sibel hanıma gittim ama hiç tatmin olmadım bunu söyledim fal asistanlarına, o bunun için telafi falı olduğunu ve başkasına ücretsiz fal baktırabilceğimi söyledi zeynep hanıma baktırdım o gayet iyiydi. Zeynep hanımın dediğine göre bazı burçlar bazı burçlardan zıt enerji alıyormuş sibel hanım onun için bakamamıştır dedi! Venüs hanım için dedi mesala çok iyi falcıdır dedi ikizler burcuna kesinlikle bakamıyor dedi. kimi başak burcuna bakamıyor dedi, sibel hanımın hakkındaki olumlu yorumlar çok olduğundan dolayı bende tabi ki hemen ikna oldum o kadar insan yalan söyleyecek değil. neyse zeynep hanıma geçiyim, Eşimi ve Çocuklarımın durumlarını çok iyi bildi, kaç çocuğum olduğunu bile bildi, ve bana onlar için önemli tavsiyer de bulundu, parasal konuda sıkıntı çekiyorduk, kredi borçlarımız filan onun içinde sordum bana çok olumlu olduğunu söyledi boşa sıkıntı yapıyorsun dedi gerçek den de düşündüm boşa kendimi strese soktuğumu anladım olumlu güzel fikirlerde verdi baya stresimden kurtardı, gelecek ilede ilgili önerilerde bulundu insanlara yaklaşımlarımla ilgili ailemizin insani ve parasal konularda neler yapabilceğimiz tavsiye etti gördükleri söyledi bir nevi, şöyle şöyle yaparsan hayatın böyle ilerler , böyle böyle yaparsan şöyle ilerler gibi, gerçkden de doğruydu onun deidkleri bazı durumlar içinde bulunup farklı davranışlarda bulunduğum zaman çok daha farklı sonuçlar alıyordum, bunun önemini aladım ve hayata daha pozitif bakmaya başladım sanki herşeyi bilerek gidiyormuşum ve hiç bir morelimi bozamıcak gibi. kendisine çok teşekkür ederim mutlaka gitmenizi tavsiye ediyorum, hayatınıza nasıl devam etceğinizi bir profesyonelden öğrenmek çok iyi gerçekden çok faydaıs oluyor

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Powered By AnkMekanları - Desing By Tasarım Turkey

%d blogcu bunu beğendi: